Loading...
Volcano Power2022-04-18T17:58:13+03:00

Volcano Power – це перша в Україні компанія, що займається серійним виробництвом блоків живлення для гітарних ефектів та алюмінієвих педалбордів. Ми серйозно та безкомпромісно ставимося до якості нашої продукції та обслуговування клієнтів. Постійно працюємо над удосконаленням та розробкою нових моделей нашої продукції.

Компанія Volcano Power заснована у 2010 році у місті Чернігів, Україна. Головною нашою метою була розробка та випуск якісних блоків живлення для гітарних ефектів за доступною ціною.

З кожним роком лінійка наших блоків живлення зростала. Разом з тим ми працювали над покращенням якості продукту та оптимізацією модифікацій, вивчаючи досвід експлуатації, запити та побажання клієнтів.

У 2014 р. відкрито новий напрямок – виготовлення педалбордів.

Лінійка Volcano Power Pedalboards має дві серії педалбордів VBP і VBT. Наші педалборди, що відрізняються особливою міцністю та легкістю, виготовляються виключно з алюмінію.

У продукції Volcano Power використовуються переважно комплектуючі світових топових виробників.

Ми дуже серйозно і безкомпромісно ставимося до якості нашої продукції та обслуговування клієнтів. Постійно працюємо над удосконаленням та розробкою нових моделей нашої продукції.

Поява в числі клієнтів музикантів відомих колективів та виконавців, а також позитивні відгуки покупців та замовників, надає нових сил, оптимізму, ідей та змушує працювати з ще більшим ентузіазмом.

Плануємо і надалі радувати вас якістю та надійністю, це наше головне завдання.

Статті

Go to Top